Byť sám sebou a nehľadieť na druhých | Lucia Kazdová | Podcast

Lucka Kazdová podcast

Lucia Kazdová, sa vo svojom rozhovore delí o svoju životnú cestu a o poznatky. Hovorí o svojom profesijnom vývoji, začínajúc od túžby stať sa učiteľkou, cez objavovanie mystery shoppingu až po nájdenie cesty koučovania. Zdôrazňuje dôležitosť vytvorenia podporného prostredia, kde jednotlivci môžu objaviť svoj potenciál a rásť.

Začiatky

Spomína svoju detskú túžbu stať sa učiteľkou a uznáva vplyv svojej matky, ktorá je učiteľkou. Podčiarkuje význam rodičovského vplyvu a pozorovanie, že deti vždy sledujú a učia sa od svojich rodičov.

Miesto kam môžete patriť

Lucka Kazdová prejavuje vášeň pre vzdelávanie a tvorbu priestoru pre spoluprácu a osobný rozvoj. Hovorí v podcaste o svojom sne vybudovať komunitu, kde každý môže prispieť pozitívne a spolupracovať pre vzájomný prospech.

Neporovnávaj sa

Rozhovor sa dotýka rôznych tém, vrátane mentoringu, koučovania, osobného rozvoja a dôležitosti neporovnávať sa s ostatnými. Lucia povzbudzuje poslucháčov, aby si uvedomili svoju jedinečnosť, nachádzali radosť vo svojich snahách a mali odvahu sledovať svoje sny.

Odporúčania kníh

Odporúča knihy od autorov ako Ivo Toman, Steven Covey a Dan Pink pre osobný a profesionálny rozvoj. Okrem toho sa podelila o svoj nový objav – vášeň pre rozprávky a ľudové príbehy, ktoré považuje za zdroj múdrosti a inšpirácie.

Lucia Kazdová pozýva poslucháčov, aby sa s ňou spojili cez svoju kaviareň, online platformy a osobné stretnutia. Podčiarkuje hodnotu osobného kontaktu a spolupráce pri budovaní podporného spoločenstva.

Knižné odporúčania:

Ďalšie články